hero_image.alt

Malikkeen yhteystiedot

Malike-keskus
malike@tukiliitto.fi
Puh. 040 483 9327

 

Malikkeen henkilöstö

Susanna Tero.

Susanna Tero

Malike-toiminnan esimies

Puhelinnumero: 050 5561 273

Sähköposti: susanna.tero@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluvat mm. viestintä ja yhteistyöpyynnöt.

Tanja Tauria.

Tanja Tauria

Verkostokoordinaattori, Malike

Puhelinnumero: 050 3764 980

Sähköposti: tanja.tauria@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluvat mm. toimintavälinekoulutukset, oppilaitosyhteistyö, esteettömyys ja neuvonta.

Päivi Ojanen.

Päivi Ojanen

Palveluneuvoja, Malike

Puhelinnumero: 050 5870 084

Sähköposti: paivi.ojanen@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluvat mm. neuvonta, ohjaus ja materiaalipyynnöt.

Soile Honkala

Koulutussuunnittelija, Malike

Puhelinnumero: 050 3139 848

Sähköposti: soile.honkala@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluu Malikkeen toiminta perheille.

Mikko Salo.

Mikko Salo

Koulutussuunnittelija, Malike

Puhelinnumero: 040 1801 883

Sähköposti: mikko.salo@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluu Malikkeen toiminta aikuisille.

Antti Tulasalo.

Antti Tulasalo

Toimintavälineneuvoja, Malike

Puhelinnumero: 050 9177 471

Sähköposti: antti.tulasalo@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluvat mm. neuvonta, hankinnan ohjaus ja välinepalautteet.

Kari Mäkinen.

Kari Mäkinen

Toimintavälineohjaaja, Malike

Puhelinnumero: 040 1678 555

Sähköposti: kari.makinen@tukiliitto.fi

Malike-keskus
Sumeliuksenkatu 18 B, 3. krs
33100 Tampere

Malike-keskuksen puhelinnumero on 040 4839 327.

Tehtäviini kuuluvat mm. välineiden luovutus, vastaanotto ja huolto.

Käyntiosoite:
Sumeliuksenkatu 18 B 3. krs
33100 Tampere
Suomi

Laskutusosoite:
Kehitysvammaisten Tukiliitto ry
Pinninkatu 51
33100 Tampere
Viite: Malike

 

0 Ostoskori